Szkolenie psów w Luzinie

Gabinet weterynaryjny „Na Słonecznej” w Luzinie
oraz firma Prima zapraszają na szkolenie psów
z zakresu ogólnego posłuszeństwa
zakończone egzaminem

Spotkania odbywają się w poniedziałki, środy i piątki
o godzinie 17.30 na terenie przy Gimnazjum im. Pisarzy
Kaszubsko-Pomorskich w Luzinie.
Zapisy na kolejny turnus szkoleniowy
pod nr tel: 604-546-693, 692-329-134

Dla zainteresowanych możliwość:
- szkolenia z zakresu pracy obrończej (IPO),
- przygotowanie psa do testów psychotechnicznych,
- przygotowanie psa do wystaw.
Szkolenie prowadzi certyfikowany treser Maciej Szwencer

Szkolenie psów w Luzinie

Często zadajemy sobie pytanie dlaczego nasz podopieczny nas nie słucha, rozrabia w domu, niszczy  nasze rzeczy (meble, dywany, buty), wyje kiedy nas nie ma w domu i zakłóca spokój sąsiadom. Czasami w miarę  dorastania zaczyna nas dominować a jeżeli ma w sobie cechy przywódcy bywa nawet agresywny i może stać się niebezpieczny dla nas i rodziny, pomimo iż  dajemy mu dużo miłości i obdarzamy ogromnym uczuciem.

Otóż pies to zwierzę stadne i kiedy trafia do nas jako niewinne szczenię,  traktuje i postrzega nas jako nowe stado i tylko od nas zależy na jakiej pozycji w tym stadzie się ustawi.
Nasza w tym głowa abyśmy to my byli jego przewodnikami w życiu a nie on został naszym przewodnikiem. Konsekwencje takiej odwróconej sytuacji mogą stać się z czasem opłakane w skutkach.

Dlatego jako Gabinet Weterynaryjny „Na słonecznej” mając pełną świadomość jak ważne jest prawidłowe poprowadzenie szkolenia psa i wiedząc też że mieszkańcy naszej okolicy mają ograniczony dostęp do tego typu szkoleń, organizuje na terenie Luzina SZKOLENIE PSÓW Z ZAKRESU PODSTAWOWEGO POSŁUSZEŃSTWA. Szkolenie to poprowadzi uznany treser z certyfikatem współdziałający ze związkami kynologicznymi pan Maciej Szweycer. W szkoleniu  mogą wziąć udział psy małe i duże, rasowe i nierasowe w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.